HotStyleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Inselaciune catre BlackTerRor

3 participanți

In jos

Inselaciune catre BlackTerRor Empty Inselaciune catre BlackTerRor

Mesaj  SuraBMro Mier Aug 01, 2012 4:43 am

Buna ziua. As vrea sa va anunt ca am fost tras pe ,,sfoara'' de catre BlackTerRor prin inselaciune. Am 20 de ani si 7 luni de cand joc acest metin2 si ma impacam foarte bine cu el pana cand mia zis ca se lasa de metin si a vrut sa vinda itemele. In ziua aceea am vrut si eu sa donez dar nu prim,eam nici un raspuns de la vreun GM si am acceptat sa ii cumpar eu itemele. El mia zis un pret si mam dus la magazin ca sa iau cartelele si sai trimit Codul. Mia aratat itemul si in timp ce ii scriam codul am dat si acceptare la targ. Dupa ce iam dat codul mia raspuns ca nui deloc codul si cand sal verific codul a fost deja adaugat. Va rog sa rezolvati ceva cu omul acesta ca nu numai pe mine ma pacalit. Daca nu se rezolva nimic pana pe data de 07.08.2012 Am sa dau Jocul in judecata. [Owner]K3nnt sau felix60 as vrea sa ma contactati pe ID de mess: vampire_parkour. Astept cat mai curand raspuns. Va multumesc.

SuraBMro
Membru Nou
Membru Nou

Mesaje : 1
Data de inscriere : 01/08/2012
Varsta : 31

http://myradiostream.com/5/8600

Sus In jos

Inselaciune catre BlackTerRor Empty Re: Inselaciune catre BlackTerRor

Mesaj  mitza14 Joi Aug 02, 2012 2:17 am

tu teai pacalit singur...e vina ta Twisted Evil
mitza14
mitza14
Veteran
Veteran

Mesaje : 140
Data de inscriere : 29/03/2012

Sus In jos

Inselaciune catre BlackTerRor Empty BlackTerRor

Mesaj  BlackTerRor Mar Aug 07, 2012 3:43 am

Wa`i "tinere" .. ce facu`i eu ma?Smile))....Care`i faza eu nu am pacalit pe nimei.. . Uitate mai bn pe Clasament sa vezi cati de BlackTeror sunt !!! Si dak ai luat plasa ai fost chiar "prost"Smile)))!!!! Bafta in continuare!!! :*

BlackTerRor
Membru Nou
Membru Nou

Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/08/2012

Sus In jos

Inselaciune catre BlackTerRor Empty Re: Inselaciune catre BlackTerRor

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum