HotStyleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cum sa construiesti un sura arme pvp

2 participanți

In jos

Cum sa construiesti un sura arme pvp Empty Cum sa construiesti un sura arme pvp

Mesaj  mitza14 Joi Iun 21, 2012 3:17 am

Stiu ca majoritatea zic ca sura pe arme praf in pvp...asa este daca si itemele sunt praf Smile
Stiu bonusirle for pica foarte greu dar merita incercat..
arma
una cu atacul mare dar nici cel magic sa nu fie prea mic sa zicem sirius..
sirius+9 cu hh -int- patran -critica- otravire -viteza farmec
Otel+9 ( sau alcv conteaza de evoultii server) PV -sabie/pumnal/2 maini etc- Sansa de a reflecta atacul corporal- vit farmec- sansa de a bloca aacul corporal( nu pica pe toate serverele)
Cercei lvl 54(sau epici daca sunt..eu dau exemplu de un svr clasic dar bn sunt la fel pe orice svr)
cu hh sabie pumnal 2 maini etc rez la otrava
Coif 41+9 magie- hh- otravire- foc -regenerare pv
Colier 54+9 pv-sabie/pumnal 2 maini etc sansa critica sansa necunostinta regenerare pv
Papuci lvl 54 +9 pv-sansa critica-sabie pumnal 2maini etc-sansa necunostinta
Bratara lvl 54+9 hh-magie- patrunzatoare-foc-pv
Scut 61+9 int-hh-sansa de reflecta atacul corporal-sansa de a bloca atacul corporal-imun necunostinta
mitza14
mitza14
Veteran
Veteran

Mesaje : 140
Data de inscriere : 29/03/2012

Sus In jos

Cum sa construiesti un sura arme pvp Empty Re: Cum sa construiesti un sura arme pvp

Mesaj  Shaxx Vin Iun 29, 2012 2:58 am

Sura arme magice e umpik mai delikat man in primul rand sura arme magice se foloseste foarte mult de inteligenta...toate bonusurile de int sunt bine venite pt k toate magiile au bonus damage la inteligenta cu cat int esta mai mare damageul de pe tais vrajit actioneaza k o patrundere si magia risipirea magiei e un foarte bun debuff cu cat gradul de inteligenta este mai mare sansa debufului creste in procentaj...mai ai mult de invatat si la sura mai mitza...joaca si tu vro 2 ani metin2 .us si mai vb... Smile))

Shaxx
Membru Nou
Membru Nou

Mesaje : 4
Data de inscriere : 05/06/2012

Sus In jos

Cum sa construiesti un sura arme pvp Empty Re: Cum sa construiesti un sura arme pvp

Mesaj  mitza14 Vin Iun 29, 2012 7:47 am

am zis eu ca nu e bun int? joci tu de 2 ani dar eu joc de 2 ani si 6 luni Smile
mitza14
mitza14
Veteran
Veteran

Mesaje : 140
Data de inscriere : 29/03/2012

Sus In jos

Cum sa construiesti un sura arme pvp Empty Re: Cum sa construiesti un sura arme pvp

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum