HotStyleMt2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Iteme Furate !

In jos

Iteme Furate ! Empty Iteme Furate !

Mesaj  mihaltanandrei Dum Sept 02, 2012 11:07 pm

Salut ma numesc Mihaltan Andrei si am un cont cu numele mihaltanandrei pe care am doua caractere. Un ninja de level 137 si un war de level 130. Pe ambele conturi am avut iteme foarte multe si foarte bune si multi bani. Jocuri metin2hotstyle mi la dat un coleg pe stick si cand am ajuns acasa prima data m-am jucat pe stick metin in loc sa in copiez in calculator si greseala mea este ca am dat salvare cont. Cand i-am dat stick-ul inapoi nicio problema doua zile ,dar dupa ce ne-am certat pe un motiv absurd ,a spus ca vreau sa imi ia toate itemele de pe cont ? Si aseara cand intr-u pe cont sa ma cresc ,vad ca nu mai am nimic pe conturi doar licorile ..Si vroiam sa donez ,bine ca inca nu am donat pentru item modat.

Va rog daca se poate sa faceti ceva ,numele caracterului celui care mia furat itemele este EnergyPower ,din pacate nu am dovezi deoarece a luat itemele cand eu eram plecat pe afara ,dar am inca un prieten care este martor.

Multumesc anticipat !

mihaltanandrei
Membru Nou
Membru Nou

Mesaje : 1
Data de inscriere : 02/09/2012

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum